Opravdovou kvalitu představují švédské postele Zleep. Výplň matrací je kombinací pěnového materiálu ve spojení s přírodním latexem. Základna kontinentální postele obsahuje dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Díky těmto vlastnostem postel poskytuje ideální podporu vašemu tělu. Polohovací postele Zleep jistě ocení ti z vás, kteří přes spaním rádi čtou nebo se dívají na televizi. Vybírat můžete z několika různých typů čel, stejně jako i ze širokého sortimentu potahových látek.

Postele lze doplnit o povrchové matrace z různých materiálů jako přírodní latex, latex Talaly v kombinaci s vlnou a bavlnou, nebo pěnovou povrchovou matraci

Classic Adjustable Bed

Tato postel je vhodnou variantou pro někoho, kdo nehledá pouze komfort a kvalitu ale také funkčnost. Je tvořena dvěma pružinovými systémy, jedním bonelovým a jedním kapsičkovým které zajišťují Váš perfektní komfort. Postel je vybavena dálkovým bezdrátovým ovládáním, se kterým je možné měnit polohování hladce a tiše a to jak v oblasti hlavy, tak i nohou. Výška postele bez nohou a povrchové matrace je 34 cm.

Více
Více informací
Individuální konzultace

Classic Frame Bed

Moderní a komfortní postel se dvěma pružinovými systémy (bonelovým a kapsičkovým). Postel poskytuje dokonalou podporu Vašemu tělu díky pružinovým systémům stejně jako i výplňovým materiálům. Tato varianta má nižší rám než varianta Lux, postel má na výšku 24cm, bez nohou a povrchové matrace. Díky tomu je velmi snadná pro manipulaci a přitom si zachovává svůj komfort.

Classic continental bed

Postel moderního kontinentálního typu. Výplň matrace je kombinací pěnového materiálu ve spojení s přírodním latexem. Je tvořena základnou obsahující dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Díky těmto vlastnostem postel poskytuje ideální podporu vašemu tělu.

Více

Lux continental bed

Nejluxusnější kontinentální postel z řady Zleep je tvořena třemi vrstvami pružin. Matrace je tvořena jednou vrstvou kapsičkových pružin. Výplň matrace kombinuje pěnový materiál a přírodní latex. Obsahuje jednu vrstvu kapsičkových pružin. Základna postele obsahuje dvě vrstvy kapsičkových pružin v kombinaci s bonelovým pružinovým systémem. Postel díky své konstrukci poskytuje velmi komfortní pocit.

Více

Lux frame bed

Luxusní rámová postel je tvořena třemi vrstvami pružin. Dvě vrstvy kapsičkových pružin a jedna vrstva je tvořena bonelovým pružinovým systémem. Výplň postele je tvořena přírodním latexem a pěnovým materiálem. Toto řešení poskytuje naprosto dostačující podporu Vašemu tělu tím Vám zajišťuje kvalitní spánek.

Více

Lux adjustable bed

Exkluzivní model polohovací postele je tvořen dvěma vrstvama kapsičkových pružin a jednou vrstvou pružin bonelových. Tato postel je výjimečná svým neobvykle tichým chodem při nastavování polohování a pochopitelně i tento model poskytuje naprosto optimální podporu Vašemu tělu.

Více

POVRCHOVÉ MATRACE

Stitched LTX
Prošívaná povrchová matrace Stitched LTX je 3cm vysoká a výplň tvoří přírodní latex, bavlna a vlna. Latexové matrace jsou velice komfortní a mají velice dobré ortopedické vlastnosti.
Quilted LTX
Povrchová matrace z přírodního latexu má výšku 3 cm. Potah je podélně prošit a pro snadnou údržbu je lehce snímatelný a lze ho čistit v čistírně.

Quilted LTX s ventilací
Povrchová matrace z přírodního latexu má výšku 5 cm. Potah je prošit podélně a svisle, lze ho čistit v čistírně. Výhodou je postranní ventilace.

Stitched talalay
Prošívaná matrace Stitched talalay je 5cm vysoká a výplň tvoří bavlna, vlna a talaly. Proces Talalay je způsob výroby výlisků z latexové pěnové gumy. Kapalný latex – gumová báze se zavádí do uzavřené formy, ze které se následně vysaje vzduch. Forma je poté zmražena a vznikne tak požadovaná buněčná struktura.

Natura talaly
Jedná se o matraci bez prošití a bez snímatelného potahu. Je 5cm vysoká a klimatizaci zajišťuje prodyšná látka. Výplň tvoří talalay, vlna a bavlna. Jde o jednu z nejkomfotnějších povrchových matrací.