Britské postele Vispring ze 100% přírodních materiálů. Jedná se o postele se 115letou tradicí, které jsou vyráběny ručně a výplně matrací obsahují luxusní materiály jako koňské žíně, kašmír nebo shetlandskou vlnu.

Značka Vispring se stala průkopníkem prvních kapsičkových pružin v roce 1901. A už v roce 1912 se stala výhradním dodavatelem matrací pro Titanic.

Ke všem postelím nabízíme široký výběr čel i potahových látek. Postele lze doplnit o řadu povrchových matrací.

Výroba postelí Vispring

Victoria

Postel je vyrobena výhradně ručně za použití tradičních postupů z přírodních materiálů – vlna, bavlna a koňské žíně. Tyto materiály zajišťují jedinečnou pružnost, optimální cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti pro maximální pohodlí po celou noc.
Postel Victoria nabízí druhů 10 potahových látek, které jsou tvořeny 65 % bavlny a 35 % lnu. Díky unikátnímu čelu „Victoria“ se postel stane jedinečnou dominantou vaší ložnice. Vybírat můžete ze 3 stupňů tvrdosti.

Tiara

Matrace obsahuje dvě vrstvy kapsičkových pružin, ručně poskládaných do voštinového vzoru. Z bočních stran je třikrát ručně prošívaná a zpevněná kokosovým vláknem. Výplň matrace je kombinací ručně rozčesávaných koňských žíní, vlny z pravého shetlandského rouna a bavlny. Potah matrace je vyroben z vysoce kvalitního belgického sypku.

tiara-springs

Více informací
Individuální konzultace

Herald

Matrace obsahuje jednu vrstvu kapsičkových pružin, ručně poskládaných do voštinového vzoru. Z bočních stran je dvakrát ručně prošívaná. Bočnice matrace je zpevněná ochrannou vrstvou vlny. Výplň matrace je kombinací ručně rozčesávaných koňských žíní, vlny z pravého shetlandského rouna a bavlny. Potah matrace je vyroben z vysoce kvalitního belgického sypku.

herald-springs

Baronet

Matrace obsahuje jednu vrstvu kapsičkových pružin, ručně poskládaných do voštinového vzoru. Z bočních stran je dvakrát ručně prošívaná a zpevněná ochrannou vrstvou vlny. Výplň matrace tvoří koňské žíně ručně našité na jutové plátno, vlny z britského rouna a bavlny. Potah matrace je vyroben z vysoce kvalitního belgického sypku.

herald-springs

Signatory

Matrace obsahuje dvě vrstvy kapsičkových pružin ručně poskládaných do voštinového vzoru. Z bočních stran je čtyřikrát ručně prošívaná a zpevněná kokosovým vláknem a vlnou. Výplň matrace tvoří směs balvny, vlny z britského rouna a dlouhých, ručně rozčesávaných koňských žíní. Potah matrace je vyroben z vysoce kvalitního belgického sypku. Základna postele taktéž obsahuje dvě vrstvy pružin.

prurez-signatory