Postele Somnus

Britské postele Somnus se pyšní svou 175ti letou tradicí výroby. Výrobce vlastní farmu v Severním Yorkshire, na které chová ovce a alpaky pro vlastní vlnu. Dále na svých plantážích pěstuje len a konopí, které jsou nedílnou součástí některých postelí Somnus. Postele jsou ze 100% přírodních materiálů.

Matrace obsahují nejen kapsičkové pružinky, ale také micro-pružinky tzv. Sensa pružiny. Tyto pružiny perfektně rozloží váhu těla. Somnus si zakládá na tradiční a kvalitní výrobě.

Vybírat můžete ze čtyř druhů základen, které se liší počtem pružin. A ze tří stupňů tvrdosti. Většina postelí Somnus je vybavena úložným prostorem, který jistě využijete.

Somnus nabízí dřevěné nohy postele (7cm) a pojízdná železná kolečka (5cm).

Adstrum

Jedná se o základní model Somnusu. Sčítá pro rozměr 180x200cm přibližně 4.800 pružin v matraci a 660 pružin v základně. Matrace obsahuje přírodní bavlnu, britskou eco-vlnu a konopí.

Více informací
Individuální konzultace

Imperator

Postel Imperator má stejnou základnu jako model Adstrum. Matrace obsahuje 7.200 pružin, přírodní bavlnu, britskou eco-vlnu, Herdwickou-eco vlnu a konopí.

Opes

Jeden z vyšších modelů postelí Somnus. Základna obsahuje 2.400 pružin a matrace 14.400 pružin. Výplň tvoří egyptská bavlna, eco-vlna z Yorkshireského údolí, Herdwická eco-vlna, přírodní koňské žíně a mohér.

Magnus

Do kvalitního spánku nejlépe investujete postelí Magnus, nejvyšším modelem značky Somnus. Základna obsahuje 2.400 mikropružin a matrace 19.200 pružin. Matrace obsahuje egyptskou bavlnu, Yorkshire eco-vlnu, kašmír, ručně česané koňské žíně, mohér a hedvábí.