Postele Aston

Unikátní britská značka postelí, která vznikla díky spolupráci českého odborníka na spánkovou kulturu Karla Vágnera, slovenského zástupce značky Hästens Roberta Hollexe a anglického výrobce postelí s bohatými zkušenostmi v oblasti hospitality. Všichni tři gentlemani jsou odborníci na spánkovou hygienu již řadu let. A kvalitní spánek jejich zákazníků je pro ně na prvním místě. Na počátku vzniku postelí Aston stál sen Karla Vágnera, průkopníka a autora spánkové revoluce v Čechách, který chtěl ukázat, že kvalita našeho spánku by pro nás měla být prioritou. Rozhodl se tedy šířit kvalitní spánkovou kulturu, která je lidem cenově dostupnější.

Jeho sen se stal skutečností po setkání s britským výrobcem luxusních přírodních postelí během veletrhu. Oba velice rychle odhalili, že mají společný cíl, a tak se spojila britská patnáctiletá zkušenost s českým odhodláním, nadšením a cílevědomostí.

Na světě se díky tomu ocitly jedinečné přírodní postele, které jsou cenově dostupnější než kdy předtím. Spánkový komfort se tak stal dostupný náročným i méně náročným klientům.
Pro náročnější klienty nabízíme nepřeberné množství variant a kombinací. Zákazník má k dispozici výběr ze 4 druhů matrací, kombinaci 37 odstínů látek a 8 typů postelových čel. Díky tomu si u nás mohou vytvořit jedinečný model dle svých představ a pyšnit se tak vlastním unikátním strážcem jejich snů.

Tradiční ruční práce, jejíž základ tvoří bonelový pružinový systém od německého výrobce Leggett and Platt, který zajišťuje optimální podporu těla, luxusní výplňové materiály vč. vlny, bavlny, hedvábí a kašmíru a smíšená s polyesterovými vlákny zajistí, že postel Aston bude vaše nejoblíbenější místo, protože kvalitní postel tvoří domov.

Aston Morrisson 1000

Tradiční ruční práce

Luxusní výplňové materiály – vlna, hedvábí, bavlna, kašmír + smíšení s polyesterovými vlákny.

Obsahuje 1000 ks dvojitých pružin od Leggett and Platt.

Více informací
Individuální konzultace

 ASTON MORRISSON 2000

Tradiční ruční práce

Luxusní výplňové materiály – vlna, hedvábí, bavlna, kašmír + smíšení s polyesterovými vlákny.

Obsahuje 2000 ks dvojitých pružin od Leggett and  Platt.

ASTON BAXLEY 3000

100 % PŘÍRODNÍ POSTELE

Tradiční ruční práce

Luxusní výplňové materiály – vlna a bavlna.

Obsahuje 3000 ks dvojitých pružin od Leggett and Platt.

ASTON BAXLEY 4000

100 % PŘÍRODNÍ POSTELE

Tradiční ruční práce

Luxusní výplňové materiály – vlna a bavlna.

Obsahuje 4000 ks dvojitých pružin od Leggett and Platt. Matrace je obohacená o mikropružiny, které zajišťují vyšší komfort.