Popis projektu

5 odlišných moderních rodin. 5 různých životních stylů. 5 neobyčejných bytů v Pařížské ulici. My jsme vybavili hned dva z nich postelí Vispring, Somnus a Hästens . Staňte se squattery v Pařížské ulici v Praze SQUAT iD23. Byty můžete obydlovat od 24.11.2016.

Byt A – Sofistikovaný
Byt pro čtyřčlennou rodinu od designérky Ivanky Kowalski je inspirován Paříží a snoubí v sobě jak ostrý minimalismus, tak oblé tvary a tradiční materiály. Najdete tu kombinaci leštěného mramoru v kontrastu s hrubou stěrkou a různými texturami. Do toho prostupují šedé odstíny dřeva a harmonické pastelové barvy. Krásu vysokých stropů zde podtrhuje umění. Byt nabízí fúzi starého a nového, to vše v příjemné atmosféře. Dominantou ložnice se stala postel Hästens Auroria v barvě Silver grey check s čelem inspirovaným knihou Padesát odstínů šedi od designérky Anny Marešové.

nahled-auroria nahled-celo

Byt B – Nostalgický
Zářivé zlato v kontrastu s černou a bílou. Takovou kombinaci zvolil pro domov podnikatele a modelky ateliér OOOOX, který na pověst Pařížské ulice plné luxusu navazuje blyštivými doplňky, interiér však nenechává překročit hranici kýče. Prvky, které vzdáleně odkazují k secesi, rozbíjí pravidelnými geometrickými tvary a surovým betonem. Právě v tomto bytě najdete postel Somnus a Vispring.

SQUAT iD23B photo Dagmar Vyhnalkova

SQUAT iD23B photo Dagmar Vyhnalkova

SQUAT iD23B photo Dagmar Vyhnalkova