Co Vám Dreambeds nabízí?

Jednoznačně kvalitní postele a tím i kvalitnější život. Potřeba spánku je velmi individuální, ale rozhodující je jeho kvalita. V Dreambeds máte možnost výběru z širokého sortimentu postelí, matrací i lůžkovin. Postele ze 100% přírodních materiálů nabízí Vi-Spring. Postele jsou vyráběny ručně a výplně matrací obsahují luxusní materiály jako koňské žíně, kašmír nebo shetlandskou vlnu. Dalším zástupcem britské kvality jsou postele Somnus ze 100% přírodních materiálů, které se pyšní 175 letou tradicí.

Opravdovou kvalitu představují švédské postele Zleep. Výplň matrací je kombinací pěnového materiálu ve spojení s přírodním latexem. Základna kontinentální postele obsahuje dvě vrstvy pružin, z nichž jedna je tvořena kapsičkovými pružinami a druhá bonelovým pružinovým systémem. Díky těmto vlastnostem postel poskytuje ideální podporu vašemu tělu. Polohovací postele Zleep jistě ocení ti z vás, kteří před spaním rádi čtou nebo se dívají na televizi.

Turecké postele MyDream přináší jedinečný design a širokou kolekci potahových látek. Sortiment MyDream jsme nově rozšířili o jedinečné povrchové matrace. Nabízíme kvalitní bavlněný a latexový topper.

Ke kvalitní posteli patří prvotřídní ložní prádlo MyDream které se o Vaši pokožku postará s patřičnou péčí. Nechte se rozmazlit povlečením, ve kterém se snoubí kvalita egyptské bavlny s dokonalým řemeslem italských mistrů. Tato kombinace je zárukou dlouhotrvající životnosti Vašeho povlečení. Z široké kolekce polštářů, peřin a dek si určitě vyberete.

Navštivte nás v showroomu na Vinohradské 19 na Praze 2.
V srpnu 2017 jsme pro Vás otevřeli nový showroom Dreambeds v Brně – Žabovřesky.

Více informací
Individuální konzultace