Vážení zákazníci, 

rádi bychom Vám představili NOVINKU ROKU 2018 . Polohovací postel Vispring je zárukou dokonalého spánku.

Polohovací postel využívá moderní technologie pro snadné přizpůsobení vašemu tělu, které poskytují komfort a podporu v různých pozicích stejně účinně jako tradiční lůžko Vispring. Polohovací postel Vispring se skládá ze speciálně navrženého systému matrace spolu s nastavitelným spánkovým systémem, který může být čalouněný ve většině elegantních látek z naší exkluzivní kolekce.

Tradiční výroba britských postelí Vispring od roku 1901 je zárukou nejvyššího luxusu. Postele Vispring jsou vyráběné ručně od roku 1901, na zakázku a přímo pro vás. Na výběr je ze 3 tvrdostí matrací, více jak 120 druhů látek a 28 druhů čel. S nákupem nové postele získáte současně i doživotní záruku. Díky přírodním materiálům jsou matrace hygienické a hypoalergenní.

 POLOHOVACÍ POSTEL VISPRING:
  • Polohovací základna s kapsičkovými mikro-pružinami.
  • Nezávislá nebo synchronní polohovatelnost ve 4 bodech.
  • Bezdrátové ovládání.
  • Provedení ve všech modelech postelí Vispring.

 

POVRCHOVÁ MATRACE ZDARMA

K nákupu nové postele jsme pro Vás připravili limitovanou nabídku – povrchová matrace zdarma.* 

Ušetřete až  32.100,- Kč  při nákupu postele 180 x 200 cm!

 

*Nabídka platí při objednání postele od 1.4.2018 do 30.6.2018.

 

 

Chcete-li se dozvědět více informací, navštivte nás v showroomu Dreambeds na Vinohradské 19 v Praze nebo na nové adrese showroomu Dreambeds – Štursova 3, Brno – Žabovřesky.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Váš Dreambeds team

Topaz-Undressed-Landscape-1                       Topaz-Undressed-Landscape-9                            Topaz-Dressed-Landscape-1